Magazín    Obchody    Služby    Užitočné info   

Silvester single, ale nie sama


Obchody sú už plné vianočných ozdôb a ponúk, ktoré zaručene musíte doma mať, alebo ich určite kúpiť pre svojich najbližších. No Vy ste práve single a toto všetko vo Vás akurát tak dvíha adrenalín a spúšťa spomienkový katalóg vo Vašej hlave. Takže máte dve možnosti. Pokračovať v ronení sĺz, alebo skúsiť s týmto stavom niečo robiť. Vianoce dajako zvládnete, veď určite je okolo Vás niekto, pre koho budete tým najlepším spoločníkom pri štedrovečernom stole, ale na Silvestra byť s maminou a otcom už asi ideálne nie je. Hoci sa Vám to nemusí pozdávať, aj človek bez partnera má niekoľko výborných možností, ako stráviť posledný deň v roku vysmiaty a určite aj spokojný. Som presvedčená, že aj sama prídete na to, ako to spraviť, ale možno Vás moje rady inšpirujú.

1. Hory. Jednoznačne sú v plánoch na prvom mieste. Určite sa nájde chata, alebo milý penzión, kde môžete stráviť posledné hodiny v roku s priateľmi, ktorých stále máte. Možno ste ich už dlhšiu dobu nevidela a ich zážitky Vás dokonale rozptýlia. Nuž a nikde neviete, či si niektorí z nich zo sebou na chatu neprinesie niekoho, kto práve nemá pri sebe polovičku tak ako Vy.

2. Môže sa samozrejme stať, že stará partia už nefunguje, alebo sa vám jednoducho nechce byť v spoločnosti šťastných dvojíc, alebo rodín. V takom prípade neváhajte a skúste dobyť zasnežené hory s najlepšou priateľkou. Deň strávite športovo naladená či už vďaka zjazdovým lyžiam, alebo bežkám, prípadne korčuliam. Vďaka nim vyplavíte všetok stres, a budete pripravená prežiť príjemný večer v hotelovom bare. Nuž a ktovie, čo všetko v ňom zažijete.

3. Nemáte hory rada, alebo sa Vám tam nechce ísť? Žiaden problém. Zvolajte párty domov. Pozvite všetkých, na ktorých si spomeniete a máte dojem, že si s nimi stále máte čo povedať. Výhoda takéhoto výberu spočíva najmä v tom, že všetci okolo Vás budú naladení na rovnakú a správnu vlnu. Je Vám dúfam jasné, že v takejto spoločnosti nemôžete mať smutné myšlienky ani pomyslenie že?

4. Máte dojem, že všetko na svete je proti Vám a už do smrti budete sama? Tak to zmeňte už na Silvestra. Budete prekvapená, koľko klubov usporiadáva párty pre nezadaných. Hudba, skvelé občerstvenie a k tomu atmosféra akú práve potrebujete. Ideálne je vyraziť v dvojici s kámoškou, ale ak by sa práve žiadna nenašla, určite to dokážete aj sama. Navyše takéto organizácie mávajú na svojich stránkach možnosť spoznať sa ešte skôr. Takže sama vlastne ani nebudete.

5. Skvelé riešenie je stráviť Silvestra mimo bežných destinácii. Predsa ste vždy túžila stráviť dovolenku v exotickej krajine, ale existovalo veľa vecí, alebo blízkych ktorí dostali prednosť. Práve teraz máte šancu zmeniť to. Najlepšie spravíte, ak začnete už v tento deň. Navyše to ani nemusí byť drahé. Nuž a okrem splneného sna o cestovaní........ ktovie, koho stretnete možno už v lietadle.

2015-12-01, kategória Vzťahy

Ďalšie články:

Zaujímavosti

Životný štýl

Móda

Krása

Varenie

Zdravie

Zaujímavosti

Varenie

Vzťahy

Zaujímavosti

Životný štýl

Životný štýl