Magazín    Obchody    Služby    Užitočné info   

Utužovanie vzťahu

Môžete sa mať rady, môžete si jeden druhého vážiť, ale akosi Vám doma prestáva klapať. Takýto scenár pozná veľa manželských párov a nie je jednoduché vždy nájsť recept na zdolanie začínajúcej krízy. Jedným z viacerých je aj strávenia spoločného dňa, či dvoch len vo dvojici. Poviete si, že sa to nedá. Je tu práca, povinnosti, deti a tak ďalej. V tomto máte pravdu, preto ak chcete byť s drahým naozaj sami, musíte pre to niečo aj spraviť.

Začnite tým, že si jednoducho vezmete v práci voľno, vypnete telefón, počítač odložíte a deti na pár dní zveríte starým rodičom. Spravili ste to? Tak fajn, to najťažšie máte za sebou. No pozor, ak si myslíte, že teraz môžete spolu stráviť deň, dva spolu v priestoroch vlastného domu, či bytu, ste na omyle. Toto jednoducho nemôže výjsť. V domácom prostredí na Vás čaká veľa pascí, ktoré Vám absolútny kľud zaručene neumožnia. Riešenie je teda v strávení voľných dní mimo domova. Ideálne je nájsť si nejaký menší hotelík, ktorý by však nemal byť vzdialený od Vášho bydliska viac ako jednu, či dve hodinky cesty. Nechcete predsa stráviť z pár dní voľna veľa hodín cestovaním nie? Odporúčame si dobre pozrieť všetky jeho služby.

Ak máte záujem o saunu, perličkový kúpeľ, či super masáži, vyberte si hotel, ktorý tieto služby ponúka. Je ich u nás na výber viac než dosť. K tomu sa hodí aj príjemné prostredie, či skvelá gastronómia, takže vyberajte aj podľa toho. Pri výbere služieb skúste nešetriť. Nejdete sem predsa na mesiac. Tie dva dni all exclusive Vás predsa nezabije. Wellness je super, ale skúste pri ňom vyskúšať niekoľko našich rád. Ako prvé zmyte zo seba všetky starosti osviežujúci sprchou a až potom sa ponorte do vane plnej vody, do ktorej pridajte prísady - penu, vonný olej a pod. Do kúpeľne si pripravíme všetko, čo budeme potrebovať. Peny, prísady do kúpeľa, sprchové gély, vlasové šampóny, balzamy na vlasy, osušky aj mäkké župany. Nezabudnite na sviečky, ktoré môžete zaujímavo rozmiestniť okolo celej vane. Viete, ako romantické je kúpanie len pri svetle sviečok? Súčasťou očistného rituálu je tiež umývanie vlasov.

Aby sme z toho mali skutočný pôžitok, mali by sme si vlasy umývať navzájom. Výnimočnosť situácie umocní aj luxusnejšie alebo úplne nové šampóny, ktoré sme doteraz nepoužívali. Vhodným a určite vítaným osviežením je čerstvé ovocie, ktoré ešte pred kúpaním naaranžujeme na misku. Takže si ho môžeme dopriať v čase kúpania aj po ňom. Kúpeľ dopadol skvelo? Tak pokračujte v hýčkaní ďalej. Po kúpaní a jemnom vysušení je najvhodnejší čas na ošetrenie pokožky telovým mliekom alebo olejom a to spojené so vzájomnou masážou tela s Vaším partnerom. Zvyšok dňa či večera už záleží len na Vás. Môže nasledovať oddych, nežnosti a večere spojená s dlhou prechádzkou. Jasné je, že takto prežitý víkend či jeho časť, prospeje nielen vášmu zdraviu, ale aj partnerskému vzťahu.

2015-04-20, kategória Vzťahy

Ďalšie články:

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti

Varenie

Vzťahy

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti