Magazín    Obchody    Služby    Užitočné info   

Čo muži nechcú vedieť

Môžete mať zo svojím partnerom pohodový vzťah, môžete byť k sebe otvorení, ale napriek tomu existujú situácie, ktoré väčšina mužov nemusí a ak môže, radšej sa im vyhne. Nejedná sa však o nič dramatické, alebo pre väčšinu neobľúbené domáce práce. Sú to niektoré okamžiky zo života žien, ktoré muži radšej prenechajú plne v réžií žien drahých partneriek. Možno budete prekvapené, o čom to vlastne rozprávam.


Ženské holenie

Dnes už nie je krásne oholená žena na nohách, pod pazuchami, alebo aj niekde úplne inde nič zvláštne, skôr naopak. Mužov dokonale oholené ženské partie vzrušujú, ale čo je prekvapivé, pomerne veľká skupina z nich sa vyjadrila, že im samotné holenie vadí. Teda máme na mysli to, keď Vás vidia, ako máte v ruke žiletku, či využívate iné depilačné techniky. Navyše sa niektorí z nich vyjadrili, žeby partnerke svoj holiaci strojček nepožičali.

Tvorba účesu

Mať upravený účes sa pokladá taktiež za samozrejmosť, ale ak budete doma pobehovať v natáčkach, alebo s rozstrapatenými vlasmi v štádiu ich farbenia, navyše pri niektorých typoch farieb aj nie dvakrát príjemnou vôňou, tak nesmiete byť prekvapená, ak partner pre Vás nebude mať práve dva krát pochopenie. Nepovedali by ste, že im to môže vadiť, však?

Filmové pleťové masky

Nevieme, či si doma zvyknete aplikovať pleťové masky. Ak však chce siahnuť po niektorej z tých, ktoré akoby vypadli z filmových komédii, tak to radšej robte v čase, kedy ten Váš nie je doma. Vraj Vás totiž vôbec netúžia vidieť s uhorkami, alebo citrónmi na očiach. Taktiež ich vie odpudiť akýkoľvek náter, či už vo forme peelingu, alebo tvarohu, ktorý máte na tvári. Z týchto riadkov je určite jasné, že rozhovor s partnerom v tejto fáze skrášľovania nepripadá vôbec do úvahy.

Skvelé, tajné jedlo

Láska ide cez žalúdok. Táto stará pranostika platí stále. Ak však máte v pláne pripravovať niečo nevšedného, zvláštneho, prípadne špecialitu z exotických krajín, dobre si premyslite, či Vášmu drahému práve počas stolovania budete z úžasom rozprávať, akú bylinku má práve na tanieri, prípadne, aký divotvorný tvor mu tak skvelo chutná. Podobne to platí aj pre prípady, keď si vypomôžete nejakou nezdravou, ale chutnou a hlavne rýchlou ingredienciou, ktorú pridáte do jedla. Možno to nie je práve v súlade s morálkou, ale radšej ho nechajte v tom, že jeho obľúbené mäsko je robené presne podľa zdravých receptov starej mamy.

Ženské reči

Myslíte, že ho naozaj zaujíma, aká je potvora tá Vaša kamarátka, a čo práve vyviedla svojmu manželovi? Možno to je zaujímavé pre Vás, ale muži naozaj nepotrebujú počúvať, čoho sme schopné. Hoci ho samozrejme uistíte, že Vo vašom prípade niečo také absolútne nepripadá do úvahy, drobný závan pochybností môže zostať. Takže naša rada, ženské veci sa preto volajú ženské, lebo majú byť povedané len medzi ženami.

2015-03-20, kategória Vzťahy

Ďalšie články:

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti

Varenie

Vzťahy

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti