Magazín    Obchody    Služby    Užitočné info   

Inšpirácie na zimné večery

Dlhé zimné večery sú priam stvorené pre romantiku. No veď kto by to nepoznal ? ráno ideme do práce ešte po tme, z práce sa vraciame zase po tme, a máme zmrznuté ruky, nos aj nohy. Vtedy nie je nič lepšie, ako sa večer k niekomu poriadne pritúliť. S knižkou, vyšívaním alebo pletením je to síce fajn, ale s niekým, kto vás priťahuje, je to o veľa príjemnejšie. No ale aj tu klasické večery pri sviečkach môžu byť časom trošku nuda, preto sa nesmieme báť byť kreatívne a spoločné večerné chvíle si trošku ozvláštniť.

Po dlhom studenom dni málokto odmietne vyhriaty kúpeľ, v ktorom s úľavou povolia všetky svaly tela. Ak plánujete romantický večer, skúste sa naladiť penou do kúpeľa, pod obláčikmi bubliniek zostanú intímne partie vášho nahého tela ešte chvíľku skryté a vy môžete svojho partnera ešte chvíľku napínať. A čo môže byť po kúpeli lepšie ako poriadna masáž? Tú vám váš milý iste rád pripraví, a ani mu za to nemusíte nič sľubovať. Veľmi dobre vie, že od masírovanie je k erotickým dotykom len malý kúsok. Nie je na škodu zohnať si špeciálny masážny olej na masáž pre partnerov. Tieto oleje sa vyrábajú v širokej škále vôní, zanechávajú po masáži pokožku hebkú a vláčnu, sú vhodné aj na intímne partie a predovšetkým - dajú sa ľahko vyprať z obliečok.

Keď vonku mrzne, až praští, je dobrý nápad sa počas masáže tiež poriadne zahriať. Hrubé teplé ponožky však dráždivú atmosféru určite nenavodia. Skúste namiesto nich použiť špeciálne masážne sviečky. Po chvíli horenia sa ich vosk rozpustí na horúci masážny olej. Ten opatrne nalejete na partnerovu pokožku a rozmasírujte. Nemusíte sa obávať že ho popálite, olej je príjemne teplý, ale nepáli. Ste obaja hravé povahy a radi trávite večery upri kartách alebo pri stolových hrách? A vedeli ste, že existujú aj hry s erotickým zameraním? Uvoľnená atmosféra a iskriace napätie môže byť aj pri pokrových turnajov, stačí sa len zamyslieť, čo by vás s partnerom vlastne bavilo. Internet ponúka v e-shopoch rôzne erotické hry pre páry, stačí nájsť tú pravú pre vás. Vždy predsa platilo, že kto sa hrá, nehnevá. Nie je žiadnou novinkou, že máloktorého muža nechá chladným pekné erotické prádlo. Je len na vás, na čo si trúfnete, ponuka je široká. Sieťované minišaty, hebké košieľky zo saténu alebo rôzne rafinované prevleky a kostýmy. Za chvíľku si pripadáte ako malé dieťa v cukrárni.

Nebuďte ale troškárka a dotiahnite svoj zvodný outfit k dokonalosti. Je predsa známe, že dokonalosť robia detaily. Čipkové pančušky, krásne spodné prádlo a čo napríklad rukavičky? A počuli ste niekedy o tzv. intímnych šperkoch? Také nalepovacie ružičky na bradavkách sú naozaj veľmi sexy. Zvláštnym nápadom sa medze nekladú. Je váš partner gurmán? Potom sa skúste obliecť do lákavého jedlého spodného prádla. A zabaľte sa k tomu do darčekovej stuhy ako tá najsladšia bonboniéra, nech si váš partner náležite užije rozbaľovaní svojho sladkého prekvapenia. Pre umelcov a labužníkov existuje napríklad aj čokoládový bodypainting, s ktorým vám partner môže popísať telo romantickým vyznaním lásky. No čo, vybrali ste si niečo z nášho článku? Alebo vás napadlo niečo úplne iné? Nuž, ako sme písali, fantázii sa medze nekladú a užívajte si dlhé zimné večery.

2015-01-20, kategória Vzťahy

Ďalšie články:

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti

Vzťahy

Životný štýl

Varenie

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti