Magazín    Obchody    Služby    Užitočné info   

Najkrajší vianočný darček

Vianočná reklama sa na nás valí zo všetkých strán už niekoľko týždňov a Vy ste jeden deň pred Štedrým dňom ešte stále v strese, či máte dostatok darčekov pre všetkých blízkych okolo Vás? Možno to máte takto každý rok, ale nemusíte sa ani tieto Vianoce báť. Veď predsa tak ako to v každej dobrej Vianočnej rozprávke býva, aj u Vás všetko dobre dopadne. Určite nakoniec pri stromčeku zistíte že tých darčekov je vlastne dosť a deti, manžel, či rodičia sú spokojný a vysmiaty jak lečo.

No samozrejme že sú. Veď predsa nie je až tak podstatné, či Vaše deti dostanú notebook najlepších parametrov a známej značky, alebo či si pod stromčekom nájdu oblečko, s ktorým v škole budú za vážnych frajerov. Naozaj nie je až tak strašne dôležité, či manžela prekvapíte darčekovým poukazom na zápas jeho obľúbeného futbalového klubu. V druhom prípade môže dostať aj košeľu s logom, za ktoré sa pred svojimi kolegami v práci určite hanbiť nebude. Rodičia vaši, alebo aj tí, ktorých ste si získala vydajom, budú určite nadšený z knihy známeho autora, alebo z hojivej masti, ktorá ich starým kĺbom určite zázračne uľaví, teda aspoň takto to vravia v reklame. Hoci, ako Vás poznáme, je aj tak vysoko pravdepodobné, že toto všetko si pod vianočným stromčekom nakoniec aj tak nájdu, ale ak by predsa len nie, naozaj sa nič nedeje. Deťúrence si nejako peniaze na nákup podľa svojich predstáv vždy zoženú, nech žijú starí rodičia, manžel tiež na futbalík pôjde, a ak nie, Liga majstrov je na každom športovom kanály takmer celý rok. Skutočne hodnota darčekov pod stromčekom nie je dôležitá.

Nezabúdajte totiž, že Vaša rodina veľmi dobre vie, že ste urobila všetko čo bolo vo vašich silách, aby boli spokojní. A čo je najdôležitejšie, vedia, že to nerobíte len týždeň pre Vianocami, ale že ste tá najlepšia manželka, mamina a nevesta na svete po celý rok. Veď kto z nich by každé ráno vstával prvý, aby spravil desiate ostatným do školy, veď kto by po večeroch žehlil košele, aby bola Vaša polovička v práci za fešáka a kto v prípade potreby nezabudne napiecť tú najlepšiu tortu na výročie svadby starých rodičov. Nebojte sa vedia to. Hoci to nie vždy dajú najavo, vedia to. Hoci frflú, že musia ešte aj dnes upratovať, a vôbec nerozumejú, prečo sa všetko musí lesknúť. Hoci, keď tak nad tým premýšľam, v tomto pravdu tak trocha asi aj majú. Vedia, že majú tú najlepšiu mamu na svete a že ten najkrajší vianočný darček je, ak je rodina spolu, a nie len na Vianoce, ale čo najčastejšie počas celého roka. Vedia, že by ste aj Vy možno mohla byť v práci nie osem, ale desať alebo aj dvanásť hodín denne, aby ste si naplnila všetky kariérne túžby, ale Vy to nespravíte, lebo potom by ste nemala dostatok času na nich. Vedia, že možno nestíhate ísť úplne pravidelne kaderníkovy, ale ich futbalový turnaj je pre Vás dôležitejší. Jednoducho vedia, že majú tú najlepšiu mamu na svete a že lepší Vianočný darček, ako ste Vy, určite nemohli dostať.

Prajeme tie najkrajšie Vianoce na svete!

2014-12-23, kategória Vzťahy

Ďalšie články:

Životný štýl

Varenie

Móda

Krása

Zdravie

Zaujímavosti

Varenie

Vzťahy

Životný štýl

Móda

Krása

Zdravie